Barbaros Hayrettin Paşa İ.Ö.O

Barbaros Hayrettin Paşa İ.Ö.O

İBB Barbaros Hayrettin Paşa İ.Ö.O Kapalı spor salonunda Taekwondo ve Korenin kılıç sporu Hanguldo çalışmalarımız başlamıştır.

 

Maltepe nin yeni yerleşim yeri olan yaklaşık 12 bin kişinin ikamet edeceği Başıbüyük Mahallesinde bulunan İBB Barbaros Hayrettin Paşa İlköğretim Okulunda Taekwondo çalışmaları 25 Mayısta başlıyor. Bölgede Kiptaş , Narcity, Fuaye ve Nish Adalar gibi yeni yapılan siteler bulunuyor.

Maltepe de 2 tane spor salonu ile 10 senedir faaliyet veren ve Kore Sporları Federasyon Başkanı  olan Cem UYMAK hocamız önderliğinde başlayacaktır.

Cem HOCA: Maltepe de yıllardır Taekwondo ve diğer branşlarda hizmet vermekteyiz. Bu bölgedeki çocuklarında Taekwondo branşı ile tanışabilmeleri için bu projeyi ürettik. Okul müdürümüz ile yaptığımız görüşmede olumlu geçti. Yaptığımız kontrat ile 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü ilk çalışmayı başlatacağız.  

Maltepe gençliğine hayırlı olmasını dilerim.Etiketler : kiptaş , maltepe , barbaros , hayrettinpaşa , nish adalar , fuaye , nrcity , hanguldo , taekwondo , tekvando , maltepe , kore , sporları , federasyonu , cem